O firmie – Rzeszów Samochody Dostawcze


Jesteśmy Firmą znaną na lokalnym rynku motoryzacyjnym z pokaźnym gronem stałych klientów. Usługi sprzedaży samochodów świadczymy od lat 90-tych.W roku 2001 nasza firma podjęła współpracę w formie subdealerstwa z jednym z wiodących dealerów samochodów dostawczych i ciężarowych. Odpowiadając na potrzeby zmieniającego się rynku w 2001 roku otworzyliśmy zakład blacharsko-lakierniczy i stację obsługi samochodów ciężarowych. To pozwoliło rozszerzyć ofertę o usługi serwisowe samochodów ciężarowych i dostawczych. Od 2017 roku Spółka kontynuuje działalność jako Profesjonalny Serwis Samochodów Ciężarowych.

W 2002 roku Multitruck Sp. z o.o podjęła współpracę z największym w kraju dystrybutorem części zamiennych Inter Cars, przystępując równocześnie do zorganizowanej przez nią sieci warsztatów niezależnych obsługujących wszystkie marki pojazdów dostawczych i ciężarowych Q-Service Truck.

Od listopada 2003 roku jesteśmy oficjalnym dealerem koreańskiego koncernu samochodowego KIA Motors, oferując równocześnie Państwu szeroką gamę samochodów osobowych i  terenowych.

Naszą wizytówką jest wysoka jakość usług, zadowalający poziom cen oraz wykwalifikowani i kompetentni pracownicy. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Do naszych pracowników można zwracać się z wszystkimi pytaniami i życzeniami.

Obecnie Firma Multitruck Sp. z o.o. to:

Autoryzowany Dealer KIA ,Autoryzowana Stacja Obsługi KIA Motors Polska; Sprzedaż Samochodów Używanych, Dystrybutor Części Samochodów Ciężarowych, Profesjonalna Stacja Obsługi Samochodów Ciężarowych, blacharstwo i lakiernictwo samochodowe, Q-Service Truck, sprzedaż części zamiennych, serwis wszystkich marek samochodów, kredyty, ubezpieczenia oraz leasing.

MULTITRUCK wykonuje obecnie kompleksowe naprawy pojazdów różnych marek.

Doświadczony personel oraz posiadane urządzenia i wyposażenie pozwalają nam prowadzić serwis wielomarkowy samochodów dostawczych i osobowych w zakresie:

  • przeglądów eksploatacyjnych połączonych z wymianą oleju, płynów eksploatacyjnych, filtrów, świec zapłonowych i diagnostykę komputerową z kasowaniem błędów
  • wymiany rozrządu
  • naprawy zawieszenia wraz z ustawieniem zbieżności
  • naprawy hamulców połączonych z wymianą klocków, tarcz i bębnów hamulcowych i płynu hamulcowego
  • montaż haków holowniczych
  • montaż czujników parkowania i kamer cofania
  • napraw blacharsko-lakierniczych w tym bezgotówkowo przy szkodach komunikacyjnych finansowanych przez ubezpieczycieli

Do napraw używamy zarówno oryginalnych części zamiennych, jak również porównywalnej jakości zamienników po uzyskaniu akceptacji Klienta.

Allegro
Nasze aukcje na Allegro