KIA STINGER „PREMIERĄ MOTORYZACYJĄ ROKU“


Kia Stinger triumfuje w 16. edycji prestiżowego plebiscytu Auto Lider organizowanego przez tygodnik Motor i magazyn Auto Moto.

W 16. edycji jednego z największych w Polsce plebiscytów motoryzacyjnych „ Auto Lider 2017“, czytelnicy miesięcznika Auto Moto, tygodnika Motor oraz internauci – za pośrednictwem portalu wybórkierowców.pl –wskazali najważniejsze premiery, najciekawsze modele, innowacje techniczne i projekty marketingowe minionego roku. W sumie oddanych zostało 159 000 głosów. Zdaniem czytelników i internautów Kia Stinger zasłużyła na zwycięstwo w kategorii głównej i zdobyła tytułu najlepszej „Premiery Motoryzacyjnej” roku 2017. Koreańska nowość pokonała m.in. popularną w Polsce Alfę Romeo Stelvio oraz Skodę Karoq.

Zdobycie tytułu „Premiera Motoryzacyjna” potwierdza, jak wyjątkowym samochodem jest Kia Stinger i ile pozytywnych emocji wzbudza. Auto trafiło do salonów we wrześniu i od tego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wszystkich tych, którym samochód kojarzy się z pięknym designem, zaawansowaną technologią i wybitnymi osiągami.

Zwycięstwo w plebiscycie Auto Lider to kolejne wyróżnienie tuż po tym, jak miesięcznik „Playboy” ogłosił Stingera zwycięzcą w swoim plebiscycie w kategorii „Auto dla młodego Playboya”. Kia Stinger zyskała także ogromne uznanie wśród jurorów konkursu Car of The Year oraz World Car of the Year.

Wyniki Auto Lider 2017 ogłoszone zostały podczas uroczystej kolacji, która odbyła się w hotelu Bristol w dniu 7 lutego. Cenną statuetkę odebrał Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający Kia Motors Polska.

Allegro
Nasze aukcje na Allegro