O firmie – Rzeszów IVECO


Jesteśmy Firmą znaną na lokalnym rynku motoryzacyjnym z pokaźnym gronem stałych klientów. Usługi sprzedaży samochodów świadczymy od lat 90-tych.W roku 2001 nasza firma podjęła współpracę w formie subdealerstwa z jednym z wiodących dealerów samochodów dostawczych i ciężarowych – koncernem IVECO. Odpowiadając na potrzeby zmieniającego się rynku w 2001 roku otworzyliśmy zakład blacharsko-lakierniczy i stację obsługi samochodów ciężarowych. To pozwoliło rozszerzyć ofertę o usługi serwisowe samochodów ciężarowych i dostawczych.

W 2002 roku Multitruck Sp. z o.o podjęła współpracę z największym w kraju dystrybutorem części zamiennych Inter Cars, przystępując równocześnie do zorganizowanej przez nią sieci warsztatów niezależnych obsługujących wszystkie marki pojazdów dostawczych i ciężarowych Q-Service Truck.

Od listopada 2003 roku jesteśmy oficjalnym dealerem koreańskiego koncernu samochodowego KIA Motors, oferując równocześnie Państwu szeroką gamę samochodów osobowych i  terenowych.

Naszą wizytówką jest wysoka jakość usług, zadowalający poziom cen oraz wykwalifikowani i kompetentni pracownicy. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Do naszych pracowników można zwracać się z wszystkimi pytaniami i życzeniami.

 

Obecnie Firma Multitruck Sp. z o.o. to:

Autoryzowany Dealer KIA ,Autoryzowana Stacja Obsługi KIA Motors Polska; Dystrybutor Części IVECO, Profesjonalna Stacja Obsługi IVECO, blacharstwo i lakiernictwo samochodowe, Q-Service Truck, sprzedaż części zamiennych, serwis wszystkich marek samochodów, kredyty, ubezpieczenia oraz leasing.

Allegro
Nasze aukcje na Allegro